O firmie

NASZA FIRMA

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu naprawy i serwisu profesjonalnych elektronarzędzi.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego wszystkie świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższym stopniem dokładności i są wykonywane przez doświadczonych serwisantów. Z tego względu warto zaufać naszej firmie w zakresie napraw i prac serwisowych dotyczących nowoczesnych elektronarzędzi wielu znanych firm.


Obejmujemy produkty marek takich jak na przykład HILTI, BOSCH, Makita, Metabo, DeWALT.

Zajmujemy się również serwisem elektronarzędzi produkowanych przez mniej rozpoznawalne firmy.

Z tego względu warto zwrócić się do nas niezależnie od producenta, którego sprzętem dysponujemy.

Nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Co więcej, współpracujemy bezpośrednio z przedstawicielami firm takich jak HILTI, HIKOKI, Makita, BOSCH, DEWALT, MILWAUKEE czy Metabo.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kupno nowych elektronarzędzi produkowanych przez te firmy. Wiele modeli możemy zaoferować Państwu bezpośrednio w naszym serwisie. Istnieje również możliwość zamówienia narzędzi u producenta na życzenie klienta.

Bliska współpraca z producentami sprzętu sprawia, że możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny. W naszej ofercie posiadamy również bardzo szeroki wybór części zamiennych do elektronarzędzi producentów, których sprzęt naprawiamy.

Co więcej, oferta części zamiennych udostępniana przez naszą firmę wciąż się rozrasta. To pozwala nam na dotarcie do coraz szerszej grupy klientów oraz zapewnienie Państwu szybkich, profesjonalnych usług lub zakupów.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również wybór osprzętu do elektronarzędzi. Mowa między innymi o tarczach do cięcia, szlifowania, o dłutach, smarach i olejach. To jednak nie koniec naszego rozbudowanego asortymentu.

Dzięki naszej firmie mogą Państwo również dorobić szczotki na wymiar do elektronarzędzi oraz innych maszyn elektrycznych, zarówno produkowanych w kraju, jak i importowanych. Co więcej, oferujemy też zakup szczotkotrzymaczy i głowic ślizgowych. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe działanie maszyn elektrycznych, więc nie warto rezygnować z przemyślanego zakupu tego typu komponentów.

Charakteryzujemy się wszechstronnością i dużą elastycznością, co spowodowane jest chęcią dbania o zadowolenie jak najszerszej grupy klientów. Naszą misją jest zapewnienie Państwu dostępu do najlepszych możliwych usług naprawy i serwisu elektronarzędzi. Z tego właśnie względu nasi serwisanci mogą zająć się naprawami elektronarzędzi produkowanych przez wiele bardziej i mniej znanych marek.

Dodatkowo nasze działania wspiera współpraca z przedstawicielami niektórych z producentów. Dzięki naszej szerokiej ofercie części zamiennych, osprzętu do elektronarzędzi i szczotek, działania naszej firmy umożliwiają Państwu zarówno zakupy, jak i zadbanie o swój sprzęt. Z tego względu serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą szczegółową.

Jesteśmy pewnym partnerem w biznesie


+1672

zadowolonych klientów

3864

sprzedanych części

8 lat

doświadczenia

+1128

zadowolonych klientów

POTRZEBUJESZ CZĘŚCI? SERWISU? WYCENY?

+48 725 005 469


JEŚTESMY OTWARCI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
08:00 - 16:00
ZLEĆ NAPRAWĘ!