Zleć nam naprawę!

Wyślij zgłosznie serwisowe

  *wymagane

  Nasza firma może zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane przede wszystkim z naprawą i serwisem elektronarzędzi.

  Serwis i sprzedaż narzędzi
  Oferujemy również możliwość zakupu części do elektronarzędzi oraz samego sprzętu doskonale dostosowanego do różnego typu prac. Jako firma doskonale obeznana z rynkiem elektronarzędzi, wiemy, jak ważna dla klientów jest jakość i niezawodność tego typu sprzętu. Z tego względu możemy poręczyć za tym, że zarówno oferowane przez nas usługi, jak i towary charakteryzują się najwyższą jakością.

  Oryginalne narzędzia i części od renomowanych producentów

  Zajmujemy się sprzedażą elektronarzędzi, które gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Dokładnie w ten sam sposób możemy określić oferowane przez nas części do elektronarzędzi. Ze względu na to, że chcemy zapewniać naszym klientom najlepsze produkty, współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Należą do nich między innymi MAKITA, BOSCH, HIKOKI, DEWALT, MILWAUKEE, METABO, czyli firmy doskonale znane z produkcji wysokojakościowych elektronarzędzi. Z częścią cenionych producentów pracujemy bezpośrednio przez ich przedstawicieli, dzięki czemu możemy zaoferować Państwo elektronarzędzia i części do nich w konkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producentów i największych polskich dystrybutorów. Co więcej, komponenty te są oryginalne, objęte gwarancją i wsparciem technicznym, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasz asortyment posłuży Państwu przez długie lata.

  Profesjonalna obsługa i usługi najwyższej jakości

  Co więcej, również przy usługach serwisowania, które świadczymy, posługujemy się jedynie częściami o najwyższej jakości. Jeśli zlecą nam Państwo naprawę swoich elektronarzędzi, dołożymy wszelkich starań, aby sprzęt wrócił jak najszybciej i był w doskonałym stanie. Naprawa elektronarzędzi oferowana przez naszą firmę rozpoczyna się od konsultacji. Usługa polega na rozkręceniu maszyny oraz dokonaniu szczegółowych oględzin zużytych części. Następnie serwisant przedstawia klientowi kosztorys naprawy do zaakceptowania. Oczywiście, możliwe jest wprowadzenie uwag klienta. Koszt oględzin i kosztorysu to 50 złotych netto, ale w przypadku, jeśli maszyna będzie przez nas naprawiana, oferujemy kosztorys gratis. Naprawa elektronarzędzi odbywa się w naszym serwisie jedynie z użyciem oryginalnych części do danego modelu sprzętu. Wyjątek stanowią jedynie stare modele elektronarzędzi, które nie są dostępne już w dystrybucji, a co za tym idzie, nie produkuje się do nich części. W takiej sytuacji zastępujemy zepsute części doskonałej jakości częściami wymiennymi polskiej produkcji.

  Przekonaj się o naszym profesjonalizmie!

  Zleć nam naprawę elektronarzędzi i przekonaj się o tym, jak szybko i sprawnie można naprawić sprzęt. Używamy jedynie najwyższej jakości, oryginalnych części i dbamy o każdy szczegół wykonywania usługi tak, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Co więcej, polecamy również nasze usługi sprzedaży, ponieważ oferujemy towar najwyższej jakości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Z tego względu z pewnością wykonamy dla Państwa kompleksowe usługi naprawy elektronarzędzi.

  POTRZEBUJESZ CZĘŚCI? SERWISU? WYCENY?

  +48 725 005 469


  JEŚTESMY OTWARCI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  08:00 - 16:00
  ZLEĆ NAPRAWĘ!