Serwis elektronarzędzi

SERWISOWANIE NARZĘDZI

Serwisujemy większość elektronarzędzi


Serwis elektronarzędzi oferowany przez naszą firmę to kompleksowe usługi naprawy elektronarzędzi wielu producentów. Wykonywane przez nas prace stoją na najwyższym możliwym poziomie, czego gwarantem jest między innymi wysoka jakość części stosowanych przy naszych naprawach. Pracujemy na częściach oryginalnych lub szerokiej gamie dobrych części zamiennych.

Elektronarzędzia i ich zastosowanie

Do szerokiej kategorii elektronarzędzi zaliczamy narzędzia, które są zasilane prądem elektrycznym. Ich wejście na rynek ułatwiło pracę ludziom z wielu branży, ponieważ dzięki elektronarzędziom możliwe jest wykonywanie różnego typu prac w sposób szybszy, wydajniejszy, a niekiedy również bezpieczniejszy niż w przypadku wykorzystywania narzędzi tradycyjnych. W dzisiejszym świecie elektronarzędzia znajdują bardzo szerokie zastosowanie, między innymi w stolarstwie, przemyśle i w branży budowlanej. Tego typu urządzenia przydają się również w domu, jednak we wcześniej wymienionych branżach ich obecność jest traktowana już jako coś oczywistego. Z tego względu w razie awarii elektronarzędzi pojawia się mnóstwo problemów z pracą. Na szczęście możliwy jest sprawny serwis elektronarzędzi.

Serwis elektronarzędzi

Serwis elektronarzędzi w przypadku usterki nie jest z reguły skomplikowany. Naprawa polega na rozkręceniu maszyny oraz dokonaniu szczegółowych oględzin zużytych części dokonywanych przez doświadczonego serwisanta. Po oględzinach specjalista przedstawia klientowi kosztorys naprawy do zaakceptowania. Koszt oględzin i kosztorysu to 50 złotych netto. Przed zaakceptowaniem zaprezentowanego przez serwisanta kosztorysu możliwe są dodatkowe ustalenia. Warto wiedzieć, że jeśli maszyna będzie przez nas naprawiana, oferujemy kosztorys gratis.

Po uzgodnieniach przechodzimy do naprawy. Profesjonalne wykonanie prac serwisowych jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników, ale również wykorzystywaniu najlepszych jakościowo części. Ze względu na współpracę z niektórymi z czołowych producentów, wykorzystujemy oryginalne części firm takich jak HILTI, BOSCH, MAKITA, METABO i HITACHI. Jeśli z jakiegoś powodu niemożliwe jest wykorzystanie oryginalnych części znanych producentów, korzystamy również z możliwości wykorzystania szerokiej gamy części polskiej produkcji, które charakteryzują się najwyższą jakością. Taki przypadek ma miejsce najczęściej w sytuacji, gdy do naprawy trafia model elektronarzędzia, które nie jest już produkowane, a dostęp do oryginalnych części jest niemożliwy.

Profesjonalny i efektywny serwis urządzeń akumulatorowych oraz spalinowych

W niektórych przypadkach istnieje również możliwość sprowadzania części na życzenie klienta. Niezależnie od producenta wykorzystywanych części, nasi serwisanci dokładają wszelkich starań, aby naprawy przebiegały w najszybszym możliwym tempie przy zachowaniu pełni profesjonalizmu. Dzięki temu nasz serwis elektronarzędzi jest znany ze względu na dokonywanie wysokiej jakości prac serwisowych w dobrym tempie. Wymienione części są gwarantem tego, że urządzenia posłużą nam jeszcze przez długie lata.

Jeśli chcemy uniknąć wykonywania prac serwisowych, warto na bieżąco kontrolować stan techniczny swoich elektronarzędzi i regularnie je konserwować. W przypadku, gdy zdarzy się usterka, oferta naszej firmy umożliwia szybki, efektywny i profesjonalny serwis elektronarzędzi.

POTRZEBUJESZ CZĘŚCI? SERWISU? WYCENY?

+48 725 005 469


JEŚTESMY OTWARCI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
08:00 - 16:00
ZLEĆ NAPRAWĘ!