Szczotkotrzymacze i głowice ślizgowe

SZCZOTKOTRZYMACZE

Głowice ślizgowe


W sprzedaży posiadamy również szczotkotrzymacze i głowice ślizgowe do silników elektrycznych. Tak jak wszystkie urządzenia i części dostępne w naszej ofercie, szczotkotrzymacze i głowice ślizgowe pochodzą od sprawdzonych producentów i polskich dystrybutorów.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistycznymi markami na rynku możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty. W naszej ofercie znajdą Państwo szczotkotrzymacze i głowice ślizgowe cenionych producentów maszyn krajowych, takich jak EMIT Żychlin, Celma Cieszyn, Indukta Bielsko, Dolmel Wrocław, Wamel Warszawa, Besel Brzeg i innych. Co więcej, oferujemy też wysokiej jakości sprzęt do silników elektrycznych importowanych. Ważne jest dla nas to, aby oferować Państwu wysokiej jakości sprzęt pochodzący jedynie ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu mamy pewność, że sprzedawany przez nas towar oraz komponenty, których używamy do dokonywania napraw i prac serwisowych posłużą Państwu przez długie lata.

Funkcje szczotkotrzymaczy i głowic ślizgowych

Szczotkotrzymacz to element, który spełnia ważną funkcję. Jest przeznaczony do docisku szczotek w odpowiednim położeniu. Dzięki szczotkotrzymaczowi szczotki pozostają odpowiednio dociśnięte, co przekłada się bezpośrednio na żywotność i ich poprawne działanie. Szczotkotrzymacz stabilizuje powstawanie luzów pomiędzy szczotką i a pierścieniem ślizgowym silnika.

Natomiast głowice ślizgowe, zwane też pierścieniami ślizgowymi, to ruchome kontakty elektryczne, które umożliwiają przepływanie prądu elektrycznego z elementów nieruchomych do wirujących. To podstawowy element silnika pierścieniowego, który umożliwia odpowiedni przepływ prądu. Jak widać, zarówno szczotkotrzymacze, jak i głowice ślizgowe pełnią w silnikach bardzo ważne funkcje. Z tego względu warto zainteresować się oferta udostępnianą przez naszą firmę.

Elastyczna oferta dostosowana do potrzeb klientów

Zachęcamy Państwa do przedstawionej poniżej oferty, w której znajdą Państwo wszystkie znajdujące się w naszych zasobach części. Tak, jak wspomniano wcześniej, wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów i są stworzone po to, aby zapewnić Państwu najwyższą możliwą jakość pracy silnika elektrycznego. Co więcej, jeśli w naszej ofercie nie znajduje się poszukiwana głowica ślizgowa lub szczotkotrzymacz, zapraszamy serdecznie do kontaktu drogą telefoniczną lub mailingową.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić Państwu kupno poszukiwanych komponentów wysokiej klasy. W sprawie dostępności produktów przedstawionych w regularnej ofercie zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W każdej sytuacji postaramy się pomóc.

POTRZEBUJESZ CZĘŚCI? SERWISU? WYCENY?

+48 725 005 469


JEŚTESMY OTWARCI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
08:00 - 16:00
ZLEĆ NAPRAWĘ!