Usługi i produkty

Kompleksowa naprawa i serwis profesjonalnych elektronarzędzi jak i narzędzi mniej profesjonalnych pracujących w różnych gałęziach przemysłu a w szczególności w budownictwie. Naprawy wykonujemy stosując oryginalne części firm takich jak: HILTI, BOSCH, MAKITA, METABO, HITACHI itp.

Posiadamy także dostęp do szerokiej gamy części zamiennych Polskiej produkcji do tych modeli elektronarzędzi które producent przestał już produkować i oryginalne części nie są już dostępne. Naprawa polega na rozkręceniu maszyny, dokonaniu oględzin zużytych części i sporządzenie kosztorysu, który przedstawiamy klientowi do zaakceptowania. Po ewentualnych uzgodnieniach dokonujemy naprawy.

Sprzedaż części zamiennych do elektronarzędzi profesjonalnych jak i mniej profesjonalnych. Wszystkie części zamienne, które posiadamy na miejscu wystawione są w naszym sklepie allegro do którego link znajduje się w prawym górnym rogu strony. Istnieje także możliwość sprowadzenia danej części na życzenie klienta.

Dysponujemy oryginalnymi schematami do większości elektronarzędzi i na ich podstawie możemy ustalić o jaką części chodzi, dokonać wyceny i ewentualnego zamówienia.


Zajmujemy się także przewijaniem silników elektrycznych, wirników i stojanów.

Koszty przewijania ustalane są indywidualnie z klientem.

Dorabiamy szczotki do maszyn elektrycznych. Wystarczy nam kawałek zużytej szczotki, lub dane silnika w jakim pracowała i jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni materiał szczotkowy i wykonać na zamówienie dowolną ilość szczotek zachowując odpowiednie tolerancje wg wskazań producenta konkretnego silnika.

W ofercie mamy także szeroką gamę szczotkotrzymaczy i głowic ślizgowych.

POTRZEBUJESZ CZĘŚCI? SERWISU? WYCENY?

+48 725 005 469


JEŚTESMY OTWARCI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
08:00 - 16:00
ZLEĆ NAPRAWĘ!